Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafka na buty

Tematyka mebli jest dziś atrakcyjna dla wszystkich posiadaczy mieszkań, biur ...